Про нас

52605, Україна, Дніпропетровська область, Васильківський район , с. Манвелівка ,

вул. Набережна 2,Тел.096 690 90 91e-mail: dnz.romashka.manvelivka@gmail.com

У закладі дошкільної освіти функціонують 2 групи загального розвитку. (1- для дітей раннього віку, від 1 до 3 років, 1 - різновікова передшкільного віку, від 3 до 6 років)

Заклад дошкільної освіти має групи з денним режимом перебування дітей.

Наповнюваність груп дітьми становить: ранній вік - до 15 дітей, різновікова передшкільного віку - до 15 дітей.

РЕЖИМ РОБОТИ ЗАКЛАДУ

Заклад дошкільної освіти працює за п'ятиденним робочим тижнем протягом 10,5 годин. Вихідні: субота, неділя, святкові дні.

Щоденний графік роботи закладу дошкільної освіти: початок роботи о 7.00 закінчення о 17.30

Тел.:+380966909091  dnz.romashka.manvelivka@gmail.com
Створено за допомогою Webnode